Zavřít reklamu

Samsung má tradici skládat každý rok novou verzi svého patrně nejznámějšího vyzváněcího tónu Over The Horizon pro telefony vlajkové řady Galaxy S. I v letošním roce má korejský obr připravenou aktuální verzi svého klasického vyzvánění pro řadu Galaxy S23, kterou dnes odhalí světu.

Nejnovější verzi vyzváněcího tónu Over The Horizon doprovází jako v minulých letech video. Samsung u nového vyzvánění použil retro téma a doprovodné video je vytvořeno pomocí kombinace digitální a stop-motion grafiky, která ukazuje města, přírodu a zvířata kolem nás. Nový motiv oslavuje světový optimismus, který byl zvláště patrný po pandemii COVID-19.

Novou verzi Over The Horizon složila americká zpěvačka a DJka Yaeji (vlastním jménem Kathy Yaeji Lee), která je považována za jednu z nejtalentovanějších umělkyň na poli moderní elektronické hudby. Hudebnice se domnívá, že všichni potřebujeme vyjádřit pozitivitu, o což se u nové verze vyzvánění snažila. Nový vyzváněcí tón vyvolává univerzální pocity naděje a radosti a poslechnout si jej můžete ve videu níže.

Samsung svou novou vlajkovou řadu Galaxy S23 představí dnes večer. Spolu s ní podle všeho uvede na scénu i novou notebookovou řadu Galaxy Book3.

Dnes nejčtenější

.