Zavřít reklamu

Samsung dnes kromě nové vlajkové řady smartphonů Galaxy S23 podle všeho představí i novou řadu notebooků Galaxy Book3. V minulých dnech unikly specifikace modelů Galaxy Book3 Pro a Book3 Pro 360 a nyní tu máme i Galaxy Book3 specifikace a rendery tohoto základního modelu.

Galaxy Book3 bude podle známého leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem SnoopyTech disponovat 15,6palcovým LCD displejem s rozlišením Full HD. Zařízení má pohánět 13. generace procesorů Intel Core i5 nebo Core i7. Má být také vybaveno dvěma porty USB-C, dvěma porty USB 3.2 typu A, konektorem HDMI, slotem na microSD kartu a 3,5mm jackem pro sluchátka a mikrofon.

Notebook má být tenký 15,4 mm a vážit 1,56 kg. Bude prý také mít další SSD slot, který bude možné použít pro rozšíření úložiště. Pravděpodobně bude osazen minimálně 256GB SSD diskem s rozhraním PCIe 4.0 NVMe a 8 GB operační paměti. Jeho vyšší verze mohou být dostupné s vyšší kapacitou operační paměti a větším úložištěm.

Řada Galaxy Book3 má kromě modelů Galaxy Book3, Book3 Pro a Book3 Pro 360 zahrnovat ještě modely Book3 360 a Book3 Ultra. U nás si tyto nové notebooky s největší pravděpodobností nekoupíme.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.