Zavřít reklamu

Majitelé telefonů Galaxy si mohou svá zařízení již léta upravovat prostřednictvím modulární aplikace Good Lock, přičemž ta je neustále aktualizována o nové možnosti přizpůsobení. Nová Good Lock aktualizace s názvem Galaxy to Share zajišťuje, že při přechodu na nové zařízení Galaxy uživatel neztratí svá aktuální nastavení aplikace.

Tato funkce je sice v současnosti omezena jen na domovskou zemi korejského obra, ten však nyní přišel s alternativním řešením v podobě začlenění podpory funkce Smart Switch do několika modulů Good Locku. Uživatelům Good Locku, kteří přecházejí na jiný telefon Galaxy, se nyní uchovají jejich nastavení v modulech MultiStar a QuickStar. Pokud to nevíte, funkce Smart Switch umožňuje uživatelům přesunout jejich fotografie, kontakty, hudební soubory, kalendář, textové zprávy a nastavení telefonu do nového zařízení Galaxy. Díky podpoře Smart Switch pro zmíněné dva moduly je nyní přenos dat a nastavení ze starého telefonu Galaxy do nového mnohem snadnější.

Modul MultiStar nyní konkrétně prostřednictvím funkce Smart Switch podporuje zálohování dat. To znamená, že váš stávající multitasking bude přenesen z vašeho starého zařízení do nového. MultiStar umožňuje kromě jiného skrýt stavový a navigační řádek v zobrazení rozdělené obrazovky nebo spouštět hry a aplikace přímo z úvodní obrazovky. Díky nejnovější aktualizaci nebudete muset začínat od nuly a překonfigurovávat žádnou z těchto možností přizpůsobení ani při přechodu na některý z očekávaných telefonů Samsungu, které letos uvede na trh.

U modulu QuickStar nyní Smart Switch podporuje jeho klíčové funkce, včetně zobrazování notifikací podle poslední aktualizace, zobrazení mřížky rychlých tlačítek a přímého otevření rychlého panelu. Až se vám tedy do rukou dostane zbrusu nový telefon řady Galaxy S23, nebudete muset tyto funkce znovu nastavovat.

Nové funkce jsou dostupné v aplikacích MultiStar a QuickStar ve verzích 6.2.05, resp. 6.3.06.31. Stáhnout si je můžete zde a zde. Je možné očekávat, že podpora Smart Switch se časem dostane i do dalších modulů Good Locku, protože Galaxy to Share podporuje téměř každý modul aplikace, včetně LockStar, NavStar, Theme Park a jiných.

Dnes nejčtenější

.