Zavřít reklamu

Od oficiálního představení příští vlajkové řady Samsungu nás dělí už jen pár dní, nové informace o ní se však ne a ne zastavit. Nyní do éteru unikly exkluzivní barevné varianty Galaxy S23.

Předchozí úniky odhalily, že řada Galaxy S23 se bude nabízet ve čtyřech základních barvách, a to černé, zelené, krémové a světle fialové. Kromě toho bude k dispozici několik exkluzivních barevných variant, které budou dostupné výhradně prostřednictvím on-line obchodu Samsungu. Podle dřívějších neoficiálních informací to bude světle modrá, světle zelená, šedá a červená barva.

Nyní tu máme nový únik pocházející z Thajska, který ukazuje Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra ve zmíněných exkluzivních barvách korejského obra. Obrázky naznačují, že pro každý model se budou nabízet dvě exkluzivní barevné varianty.

Není to poprvé, co Samsung pro své vlajkové lodě nabízí exkluzivní barevné varianty, aby zákazníky přiměl ke koupi telefonů přímo od něj. Není tak překvapivé, že se tohoto přístupu drží i u řady Galaxy S23. S ohledem na minulé roky však nelze očekávat, že se exkluzivní barevné varianty Galaxy S23 budou nabízet i u nás.

Příští vlajková řada korejského giganta bude uvedena na scénu již ve středu. Spolu s ní Samsung podle všeho představí i novou řadu notebooků Galaxy Book3.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.