Zavřít reklamu

Chcete se učit nový cizí jazyk, ale nemůžete nebo nechcete docházet na kurzy? Nebo naopak hledáte pomůcku, díky které si doplníte, procvičíte a osvěžíte znalosti, získané v jazykových kurzech? Google Play nabízí spoustu aplikací, které vám v tomto směru mohou pomoci.

Duolingo

Duolingo je klasikou mezi aplikacemi pro učení nových jazyků. Za svou popularitu může vděčit zejména spoustě skvělých funkcí, které jsou z velké části dostupné i v jeho základní, bezplatné verzi. Duolingo nabízí interaktivní výuku velké spousty jazyků včetně těch méně obvyklých, za váš pokrok vás odmění lákavými bonusy. V aplikaci se můžete učit více jazyků najednou.

Stažení v Google Play

Memrise

Další aplikací, která vám pomůže se samostudiem cizích jazyků, je Memrise. Může se pochlubit přehledným a dobře vypadajícím uživatelským rozhraním, k učení využívá záznamy rodilých mluvčích, díky čemuž se cizí jazyk naučíte přirozeně, autenticky, a se všemi specifickými náležitostmi. Memrise nabízí více než dvě desítky jazykových kurzů, v základní verzi je zdarma.

Stažení v Google Play

Busuu: naučte se jazyky

Aplikace Busuu je vhodná zejména pro úplné začátečníky, na své si ale přijdou i pokročilejší studenti. Nabízí možnost studia dvanácti různých jazyků včetně angličtiny, španělštiny, portugalštiny nebo čínštiny, a to od naprostých základů. Součástí aplikace je i funkce poslechu a nácvik konverzací s rodilým i mluvčími.

Stažení v Google Play

Jazykové kurzy – FunEasyLearn

S pomocí této aplikace si můžete zlepšit úroveň vaší angličtiny, němčiny, španělštiny, čínštiny nebo desítek dalších cizích jazyků. Aplikace Jazykové kurzy – FunEasyLearn se postará o to, abyste měli nejen lepší slovní zásobu, ale osvojili si také psaní, čtení, výslovnost, základy konverzace a další nezbytné náležitosti. Svůj pokrok můžete v aplikaci sledovat v přehledných grafech.

Stažení v Google Play

Landigo

Obrovskou výhodou platformy Landigo je fakt, že za účelem jejího používání nemusíte stahovat žádnou aplikaci – Landigo totiž funguje v rozhraní prohlížeče pro mobilní telefony, díky čemuž můžete studovat kdykoliv a kdekoliv.  Landigo můžete využívat v placené i základní bezplatné verzi, a využít možnosti učit se anglicky, španělsky, německy, francouzsky nebo italsky. Landigo vás naučí vše potřebné od slovní zásoby přes pravopis až o výslovnost, a to zábavnou, vstřícnou formou. Naši recenzi na Landigo pro Android si můžete přečíst zde.

Platformu Landigo si můžete vyzkoušet zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.