Zavřít reklamu

Již několik dní tu máme rok 2023. S příchodem nového roku si spousta lidí pojí nejrůznější předsevzetí, jejich plnění ale může být s postupujícím časem čím dál těžší. Pokud jste si i vy stanovili předsevzetí – ať už jakákoliv – můžete při jejich plnění využít některou z pěti úkolových aplikací, které vám nabízíme v tomto článku.

Google Keep

Začneme zcela bezplatnou aplikací z dílny společnosti Google. Google Keep je šikovný a velmi populární nástroj, který vám pomůže nejen s tvorbou, sdílením a správou seznamů úkolů všeho druhu, ale umožní vám také spolupráci a řadu dalších věcí. Do seznamů můžete vkládat odkazy nebo třeba mediální obsah, označovat je štítky, nebo třeba zadávat poznámky hlasem.

Stažení v Google Play

Todoist

Další oblíbenou aplikací pro tvorbu úkolů a plánování je Todoist. Todoist nabízí spoustu užitečných funkcí pro vytváření a správu osobních, pracovních či studijních seznamů. Kromě zadávání úkolů jako takových vám Todoist umožní také plánování, nastavení opakovaných úloh, možnost spolupráce a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Any.do

S plněním a zadáváním úkolů vám může skvěle pomoci také multiplatformní aplikace Any.do. Any.do nabízí možnost zadávání úkolů i plánování, synchronizaci napříč zařízeními, množnost přehledného třídění úkolů i nástroje pro týmovou spolupráci včetně skupinové konverzace. Samozřejmostí jsou bohaté možnosti úprav a přizpůsobení nebo propojení s řadou dalších aplikací.

Stažení v Google Play

Microsoft To Do

Pro tvorbu seznamů můžete využít také aplikaci Microsoft To Do. Tento skvělý bezplatný nástroj je nabitý celou řadou vysoce užitečných funkcí. Pomůže vám vytvořit řadu seznamů nejrůznějších úkolů i s vnořenými úlohami, možností nastavení data, nebo třeba sdílení a spolupráce na jednotlivých seznamech. MS To-Do nabízí také podporu tmavého režimu a bohaté možnosti přizpůsobení, co se týče vzhledu.

Stažení v Google Play

TickTick

TickTick je báječná GTD aplikace, díky které už nevynecháte jediný úkol, a neunikne vám žádn naplánovaná povinnost. Kromě obvyklých nástrojů pro plnění úkolů nabízí TickTick možnost synchronizace přes cloud, plánování ve spolupráci s kalendářem, nastavení připomínek, možnost využití režimu soustředění a spoustu dalších skvělých funkcí.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.