Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Používal jsem NOTE od Samsungu, Note časem zmizel, zmizel i jack, zmizela i karta a tak jsem se Samsungem skončil a jsem spokojený s levnějším modelem Motoroly která má jak 5Ah baterku tak i jack a paměťovou kartu včetně 120MHz oled displeje.
  Značkové telefony šly cestou ořezávání … tak u mne skončily, jak prosté 😉

  Ano, je to samozřejmě také řešení. Je však otázka, jestli dnes ještě někdo používá drátová sluchátka. Na omezené úložiště se pak dá zvyknout, když víte, že není nafukovací:-). Jablíčkáři s tím asi problém nemají, když karty neměli nikdy.

  Třeba já je používám, když si bezdrátové zapomenu doma nebo je zapomenu nabít, tak mám v batohu ty drátové které už ani nevytahuje a nosím je všude, bohužel jsem ale pak odkázán výhradně na tablet který ještě má 3,5jack
  Mě ten konektor prostě chybí.
  Víte jak se to říká, …lepší mít a nevyužit, než potřebovat a nemít.

  Ano, to máte jistě pravdu. V podstatě jsme na tom stejně, jen já s sebou nosím ještě právě redukci:-).

  Odebrání podpory paměťových karet je největší fail Samsungu za posledních 10 let. Znám plni lidí co nešli třeba do Pixelů či dokonce iPhone a jiných vlajek právě z důvodu absence memory slotu. Ve vlajkách které se navíc chlubí nejlepší kvalitou fotoaparátu a videí (4K +) mi pak přijde např. i standardních 128GB opravdu směšně málo. Na časté nahrávání a focení je pak 256GB opravdové minimum ale cenový rozdíl verzí s 128GB a 256GB či dokonce 512GB je doslova zlodějina a výdrb od hamižných výrobců. Navíc chybí při upgrade ten komfort prostě jen prohodit kartu ze starého do nového telefonu a mít většinu dat instantně opět v novém zařízení.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.