Zavřít reklamu

Již jsme vám ukázali, jak by měla letošní vlajka Samsungu fotit v noci. Nyní zde máme i sadu fotografií ukazující rozsah přiblížení. Není sporu o tom, že bude Galaxy S23 Ultra zoom překonávat loňský model, jak je to ale s kvalitou? 

Pokud jde o teleobjektiv, je Samsung S22 Ultra špičkou. Přímo z ruky umí až 100× přiblížení, nabízí rychlé ostření a také odpovídající kvalitu. Tu se však bude Samsung jistě snažit v nové řadě ještě zvýšit, i když třeba specifikace teleobjektivu zůstanou stejné. Mnohdy totiž může stačit ideálně odladit software, na což ostatně už výrobce patřičně láká prostřednictvím promo videí. Pak je samozřejmě ještě otázkou, jaké digitální přiblížení nám povolí 200MPx senzor nového širokoúhlého objektivu.

Edwards Urbina nám prostřednictvím svého Twitteru ukázal již unboxing nové Ultry a podělil se také o několik nočních fotografií. Nyní přichází další řada snímků, které ukazují rozsah přiblížení vlajkové lodi Samsungu pro letošní rok. Popis jeho tweetu však příliš neříká a fotografie neobsahují metadata, takže nemůžeme s jistotou říci, která fotografie pochází, z jakého objektivu. Přímo se ale nabízí širokoúhlý, 3x teleobjektiv, 10x teleobjektiv a poslední fotka by mohla být maximální digitální přiblížení.

Mějte na paměti, že fotografie jsou stažené, a že jejich kvalita nemusí odpovídat tomu, jak bude Galaxy S23 Ultra skutečně fotit. Jistý obrázek si z toho ale udělat můžeme. Samsung řadu Galaxy S23 oficiálně představí až 1. února.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.