Zavřít reklamu

Samsung zahájil svou promo kampaň na řadu Galaxy S23 ještě dříve, než ji vůbec oficiálně představil světu. V rámci svého YouTube kanálu tak vydal krátké video, které všem jasně říká: „epické noci přicházejí.“ 

Je to poměrně jasná zpráva, kterou Samsung do světa tímto spotem vysílá. Zejména Galaxy S23 Ultra bude excelovat svým Space Zoomem, který už nyní v Galaxy S22 Ultra dosahuje 100x přiblížení, jak tomu bude u toho připravovaného, zatím nevíme, dá se ale očekávat stejné. Značné vylepšení by pak mělo přijít i s ohledem na fotografie a popřípadě video zachycené za zhoršených světelných podmínek (i na výšku, k čemuž reklama ostatně odkazuje).

Díky četným únikům už máme vlastně jasnou představu o tom, jak budou zařízení řady vypadat a jaké budou mít specifikace. Právě softwarová vylepšení jsou ale pořád neznámá a pravděpodobně na nich bude stát to, jak kvalitní obsah bude celé trio telefonů pořizovat. U modelu Galaxy S23 Ultra je však jasný předpoklad, že výrobce bude chtít vyzdvihnout jeho 200MPx fotoaparát, s čímž ostatně začíná již nyní. Toho se zbylé dva modely ale nedočkají.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.