Zavřít reklamu

Loni Samsung sloučil aplikace Samsung Pass a Samsung Pay do jedné s názvem Samsung Wallet. Jako první byla nová aplikace zpřístupněna v USA a Jižní Koreji, později se dostala do dalších devatenácti zemí. Nyní společnost oznámila, že bude dostupná v dalších osmi zemích. Česko mezi nimi bohužel není.

Samsung Wallet bude nově k dispozici v Austrálii, Kanadě, Brazílii, Hongkongu, Indii, Malajsii, Singapuru a na Tchaj-wanu, a to od konce ledna. Aplikace je již dostupná v 21 zemích, včetně Německa, Francie, Švýcarska, Itálie, Španělska, Norska, Švédska, Dánska, Finska, Velké Británie, USA, Ománu, Kataru, Spojených arabských emirátů, Bahrajnu, Kuvajtu, Kazachstánu, Číny, Jižní Koreje, Vietnamu a Jihoafrické republiky. Zatím tedy Samsung zapomíná na střední a východní Evropu. Můžeme jen doufat, že to někdy v budoucnu napraví.

Samsung Wallet je exkluzivní pro smartphony korejského obra a uživatelům umožňuje si do ní ukládat kreditní a debetní karty, identifikační karty, digitální klíče, dárkové, věrnostní a členské karty, zdravotní průkazy, palubní lístky a dokonce i sbírky NFT. Digitální klíče mohou sdílet s přáteli a rodinou. Aplikaci, lépe řečeno v ní uložená data, chrání bezpečnostní platforma Samsung Knox. Samsung pak slíbil, že do ní v průběhu roku přidá ještě více funkcí.

Dnes nejčtenější

.