Zavřít reklamu

To nejlepší v oblasti mobilních telefonů představuje společnost Samsung dvakrát do roka. Předně se jedná o řadu Galaxy S z kraje roku, poté o řadu Galaxy Z v srpnu. Protože zde máme začátek roku 2023, čeká nás první zmíněná akce a my doufáme, že i tentokrát si pro nás Samsung nachystá patřičné Galaxy S23 bonusy. 

Je to situace diametrálně odlišná od jiných výrobců, a to především od Applu. Od amerického výrobce nedostanete zadarmo nic, nenabízí žádný bonus, který by vám snížil pořizovací cenu nového iPhonu (tedy alespoň v našich končinách ne). Samsung se ale snaží. I když tedy nějakou cenu nastaví, můžete si ji snadno snížit a k tomu dostat i bonus v podobě dalšího hardwaru.

Např. ke Galaxy Z Flipu rozdává hodinky Galaxy Watch, ale řada Galaxy S se vyznačuje něčím jiným. Zde tedy budeme vycházet z loňské situace proto, abychom nastínili, co si pro nás může společnost ke koupi nové řady Galaxy S23 chystat.

Galaxy S23 bonusy budou cashback i sluchátka 

Zákazník, který si loni v období předobjednávek předobjednal zařízení Galaxy S22, Galaxy S22+ nebo Galaxy S22 Ultra z e-shopu www.samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung nebo u vybraných prodejců elektroniky, získal nárok na bonus v podobě bezdrátových sluchátek Galaxy Buds Pro tehdy v hodnotě 5 990 Kč. Dále mohl každý takový zákazník využít akce Trade-in, tedy odprodat své staré zařízení a získat bonus. Ten v případě Galaxy S22 a S22+ činil 4 000 Kč, v případě Galaxy S22 Ultra pak 5 000 Kč. Celkově tak zákazníci dosáhli na výhody za více jak 9 990 Kč. 

Trade-in akce je přitom taková, že Samsungu jednoduše odevzdáte své staré zařízení. Může jít o vámi používaný Samsung telefon, tablet, ale i hodinky, nebo zařízení konkurenčních značek, třeba iPhony. Samsung vám poté nejen že sníží cenu o zmíněnou hodnotu, ale také vám samozřejmě vaše zařízení odkoupí za jeho reálnou cenu. Nemusíte se tak starat o prodeje na bazarových serverech.

Není důvod si myslet, že Trade-in letos nebude, ze strany Samsungu asi ani není důvod tyto částky snižovat, ale stejně tak ani navyšovat. I letos tak u nových Galaxy S23 telefonů budete moci takto ušetřit 4 až 5 tisíc Kč. Protože ale společnost v létě představila Galaxy Buds2 Pro, očekáváme, že v rámci předprodeje bude rozdávat právě tato sluchátka. Jejich aktuální cena na Samsung.cz je 5 690 Kč.

K tomu všemu jsou zde ještě ve hře extra Rewards body, které je možné uplatit na další nákup a také Samsung Care+ na určité období zdarma (pravděpodobně na jeden rok). Koupě nového zařízení a prodej toho starého se tak v případě Samsungu může opravdu vyplatit.

Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.