Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, koncem minulého roku se v éteru objevil únik, který tvrdil, že telefon Galaxy A24 bude mít v některých klíčových oblastech slabší parametry než Galaxy A23. Nyní tu máme nový, který některá tvrzení toho původního naštěstí vyvrací. Nově zmíněné specifikace Galaxy A24 naznačují posun kupředu.

Podle webu Galaxy Club, jehož zdroje jsou považovány za velmi spolehlivé, bude Galaxy A24 disponovat baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení (původní únik hovořil o kapacitě 4000 mAh a 15W nabíjení). Dále prý bude mít 50MPx hlavní fotoaparát (místo údajného 48megapixelového), který má doprovodit 5MPx „širokáč“ a 2MPx makro kamera. Přední fotoaparát má mít rozlišení 13 MPx.

Co zůstává velkou neznámou, je čipset. Původní únik tvrdil, že Galaxy A24 bude používat čip Exynos 7904, to však podle webu SamMobile nehrozí (podle všeho proto, že Exynos 7904 je mnohem starší než Snapdragon 680 4G, který pohání předchůdce). Lze každopádně očekávat, že ať už telefon dostane do vínku jakýkoli čip, bude mu sekundovat minimálně 4 GB operační a 64 GB vnitřní paměti.

Kdy by mohl být Galaxy A24 představen, v tuto chvíli není známo, s ohledem na Galaxy A23 by to však mohlo být v březnu, může to ale být klidně i před řadou Galaxy S23. Telefon by měl existovat i v 5G verzi, o ní však stále není známo vůbec nic.

Telefony řady Galaxy A koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.