Zavřít reklamu

Samsung zpřístupnil funkci Rutiny Bixby na smartphonech Galaxy A33 5G, Galaxy A53 5G a Galaxy A73 5G. Funkci telefony získaly v rámci updatu, který na ně přinesl Android 13. Doposud byla omezena na Galaxy S10, Galaxy S20, Galaxy S21, Galaxy S22, Galaxy Note10, Galaxy Note20, skládačkové řady Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip a telefon střední třídy Galaxy A52.

Samsung také zveřejnil video, aby uživatelé Galaxy A33 5G, Galaxy A53 5G a Galaxy A73 5G věděli, že jejich telefon má nyní novou funkci. Nejsme si však jistí, proč korejský obr funkci nazývá Rutinami Bixby, když ji nedávno přejmenoval na Režimy a rutiny.

Rutiny Bixby jsou automatizační funkcí, díky níže může vaše zařízení provádět řadu akcí, když jsou splněny určité podmínky. Je možné si například vytvořit rutinu, kdy váš smartphone otevře aplikaci Spotify pokaždé, když k němu připojíte sluchátka. Nebo si můžete vytvořit rutinu, kdy váš telefon otevře Mapy Google a vypne Wi-Fi, jakmile se připojí k infotainmentovému systému vašeho vozu přes Bluetooth. Možností je skutečně hodně.

Funkce byla představena s řadou Galaxy S10 a od té doby ji Samsung nabízel pouze na svých vlajkových smartphonech (s výjimkou Galaxy A52). Nyní ji však přidala do svých cenově dostupnějších smartphonů v rámci aktualizace s Androidem 13 a nadstavbou One UI 5.0.

Můžeme jen spekulovat o tom, co Samsung přimělo změnit názor a funkci na těchto telefonech zpřístupnit. Každopádně je dobře, že ji dostaly, a jejich majitelé to jistě ocení.

Dnes nejčtenější

.