Zavřít reklamu

Do éteru pronikly nové rendery Samsungu Galaxy A54 5G. Potvrzují design, který ukazovaly předchozí obrázky, a odhalují barevné varianty očekávaného telefonu střední třídy.

Z oficiálně vypadajících renderů, jež pustil do oběhu web Android Headlines, vyplývá, že Galaxy A54 5G bude disponovat plochým displejem s ne úplně tenkými rámečky a kruhovým výřezem a třemi samostatně stojícími zadními fotoaparáty. Nabízet se bude (minimálně) ve čtyřech barvách, a to černé, bílé, fialové a limetkové. Pro srovnání: jeho „budoucí předchůdce“ Galaxy A53 5G je dostupný v černém, bílém, modrém a oranžovém barevném provedení.

Podle dostupných úniků bude Galaxy A54 5G vybaven 6,4 nebo 6,5palcovým panelem typu Super AMOLED s obnovovací frekvencí 120 Hz, čipsetem Exynos 1380, 50MPx hlavním fotoaparátem, 32MPx přední kamerkou, poddisplejovou čtečkou otisků prstů, stereo reproduktory a baterií s kapacitou 5100 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení. Chybět by neměla ani voděodolnost podle standardu IP67. Softwarově bude telefon s pravděpodobností hraničící s jistotou postaven na Androidu 13 s nadstavbou One UI 5. Spolu s Galaxy A34 5G by mohl být představen ještě tento měsíc.

Galaxy A53 5G koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.