Zavřít reklamu

Do éteru pronikly první rendery telefonu Galaxy A34. Vyplývá z nich, že používá podobné designové prvky jako Galaxy A54. Jinými slovy má rám připomínající ten u řady Galaxy S22, plochý zadní panel a displej a oddělené moduly fotoaparátů.

Prostřednictvím tohoto designového jazyka Samsung do svých telefonů střední třídy pro příští rok přidává trochu „designové příchutě“ z letošních vlajkových lodí. Přední strana Galaxy A34 však prozrazuje, že máme co do činění s telefonem pro masy, nikoli prémiovým zařízením. Podle renderů, které zveřejnil známý leaker Steve H. McFly (@OnLeaks), má „budoucí předchůdce“ aktuálního hitu střední třídy Galaxy A33 5G obrazovku s výřezem typu Infinity-U a silnější spodní rámeček. Jeho rozměry by měly činit 161,3 x 77,7 x 8,2 mm (měl by tedy být o něco větší, jak na výšku, tak na šířku, a nepatrně tlustší).

Na zádech vidíme pouze tři fotoaparáty místo čtyř, které má Galaxy A33 5G. Již nějakou dobu v éteru kolují informace, že Samsung u některých modelů střední třídy pro příští rok odstraní hloubkový senzor, a čím blíže jsme konci roku, tím více se zdá, že to tak skutečně bude.

Galaxy A34 by jinak měl mít Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,5 palců, USB-C port a 3,5mm jack (o sluchátkovém konektoru však máme pochybnosti, protože Galaxy A33 5G jej postrádá). Spolu s Galaxy A54 by mohl být představen již začátkem příštího roku.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.