Zavřít reklamu

S iPhony je to těžké. Základní modely nikdo nechce, protože prakticky nepřináší nic nového a pomalu se vyplatí sáhnout po rok starém iPhonu 13 než po aktuální generaci. Na modely iPhonů 14 Pro a 14 Pro Max jsou pak neúměrně dlouhé čekací doby. Nebaví vás to, a chcete změnu? Přejděte na Samsung. Nyní si jeho One UI můžete vyzkoušet i přímo v iPhonu. 

Samsung nechce, abyste kupovali zajíce v pytli. Jednoduše vám chce ukázat, co můžete od jeho zařízení očekávat ještě před jeho koupí. Skrze web vám tak ukáže, jak bude vypadat jeho nadstavba One UI 4.1 na Galaxy S22 nebo Galaxy Z Flipu4, a to klidně ve vašem iPhonu. Je sice pravda, že nyní už aktualizoval téměř celé své portfolio na Android 13 a One UI 5.0, ale i se starším systémem si uděláte jasný obrázek o tom, jak se jeho telefony používají.

Stačí vám jen Safari 

K zobrazení rozhraní Samsungu vám prakticky stačí jen otevřít v Safari na iPhonu 7 a novějším stránky TyGalaxy.com. Pokud tak neučiníte právě v iPhonu, najdete zde jen odkaz s QR kódem (který můžete iPhonem jednoduše naskenovat). Web vás poté instruuje, abyste si jeho odkaz uložili na plochu a odtud spustili průvodce.

Poměrně efektně, a především věrně se vám pak iOS změní na One UI, a to jak s tapetou, tak widgety a ikony. Jediný neduh je, že prostředí není lokalizováno do češtiny, i tak jej ale pochopíte. Poté je také třeba počítat s tím, že se jedná o webovou aplikaci, která je trošku pomalejší, takže vězte, že mírné trhání při přecházení mezi aplikacemi a stránkami nejsou v systému přítomny. 

Můžete si zde vyzkoušet Zprávy, Galerii, změnu Material You designu, ale i Telefon či Samsung Health nebo Galaxy Wearable. Dokonce funguje i potažení prstem z horní hrany displeje, kdy se vám zobrazí panel rychlého spuštění. V Nastavení pak můžete procházet sekce jako Soukromí a další. Fotoaparát vám však ukáže jen předdefinované video, jak se fotí s takovým Galaxy Z Flipem4.

Pokud si tedy nejste jisti, jestli se z uzamčené ohrádky Applu skutečně vymanit, může vás tento jednoduchý nástroj přesvědčit o tom, že nemá smysl zůstávat. Převod dat ze starého iPhonu do nového Samsungu Galaxy je pak extrémně jednoduchý, protože jej můžete provést hned při startu nového zařízení, kde vás průvodce vede krok za krokem. 

Nové telefony Samsung Galaxy koupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.