Zavřít reklamu

A tím všichni myslíme opravdu všichni, ne jen daní záporáci. Možná si pamatujete na kauzu, která se točila kolem filmu Na nože. Tento snímek nyní dostal své pokračování, a aby nebylo hned z kraje jasné, kdo je záporná a kdo kladná postava, nikdo tady nemá iPhone. 

Když se totiž režisér Rian Johnson rozpovídal o natáčení prvního snímku, zmínil, že i když může používat u svých postav produkty Applu, žádná z takových postav nesmí být záporná. Je tomu jednoduše proto, aby to na společnost nevrhalo špatné světlo. Už dopředu jste tak mohli rozklíčovat, kdo bude v této kriminálce tím špatným, což vzhledem k mnoha zvratům nebylo úplně fajn, protože jste jasně přicházeli o to napínavé rozuzlení.

Pokračování snímku Na nože s podtitulem Glass Onion bude mít premiéru na Netflixu 23. prosince 2022, ale někde je film promítán i v kinech, kdy první jeho pozorování odhalilo zajímavý fakt. Režisér Rian Johnson se vykašlal na iPhony a celému osazenstvu „naordinoval“ používání Samsungů. Nikdo tak už podle toho nemůže rozklíčovat, kterým dalším směrem se budou postavy ubírat a kdo nakonec bude tím špatným.

Knives Out

Dave Bautista používá Galaxy Z Fold, Kathryn Hahn naopak Galaxy Z Flip a Kade Hudson telefon řady Galaxy S. Je možná chvályhodné, jak Apple dbá na svou prestiž, na druhou stranu je od něho hloupé, dělat taková podobná nařízení/omezení. Jenže product placement prostě pořád vládne světu.

Děj pokračování se tentokrát točí kolem delikátního tajemství uvnitř rébusu zabaleného do hlavolamu. Nesourodá šestice bývalých kolegů a (v různé míře) přátel obdrží složitou skládačku, která v sobě skrývá pozvánku na rafinovaný večírek s tajemnou vraždou v přímořském sídle jejich zakládajícího člena v Řecku. Záhadu je opět povolán vyřešit excentrický detektiv Benoit Blanc (Daniel Craig). Dále hrají Dave Bautista, Edward Norton, Ethan Hawke, Kate Hudson, Kathryn Hahn, Janelle MonáeLeslie Odom Jr., Madelyn Cline, Jessica Henwick a další.

Samsung Galaxy Z Flip koupíte například zde

Apple iPhone 14 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.