Zavřít reklamu

Samsung vydal novou aktualizaci pro aplikaci Quick Share, kterou určitě znáte, pokud máte více než jedno mobilní zařízení Galaxy. Update titulu pro sdílení souborů přináší několik vylepšení, a to jak vizuálních, tak funkčních.

Aplikace Quick Share byla aktualizována na verzi 13.3.02.10. Poznámky k vydání se zmiňují o čtyřech hlavních změnách. Nejnovější verze aplikace nyní zobrazuje zařízení v pořadí, v jakém byla nalezena, a ukazuje více zařízení na řádek. Nalezená zařízení mají nyní také vylepšenou barvu ikon. Do aplikace byl též přidán průvodce statusem oznámení pro to, když zařízení čekají na přijetí souborů, a aplikace nyní poskytuje zobrazení adresy URL a průvodce používáním, když uživatelé zkopírují odkaz.

Vypadá to, že nejnovější aktualizace způsobuje některým uživatelům „rozbití“ rychlého přepínače aplikace. Podle webu SamMobile je to však naštěstí jen dočasný problém, který zmizí po restartování smartphonu či tabletu Galaxy.

Nejnovější verze Quick Share by nyní měla být dostupná v obchodě Galaxy Store, v jeho české verzi ji však nenajdete – zde je k dispozici ke stažení pouze více než půl roku stará verze (12.1.00.2). Nejnovější verzi si nicméně můžete stáhnout prostřednictvím webu APKMirror.

Dnes nejčtenější

.