Zavřít reklamu

Funkce Samsungu pro přenášení souborů mezi zařízeními Galaxy Quick Share dostala novou verzi. Přináší zejména drobné, ale užitečné vylepšení vzhledu ikon.

Nová verze funkce Quick Share je nyní dostupná prostřednictvím obchodu Samsungu Galaxy Store. Přináší vylepšené ikony zařízení, takže je rychlejší a snazší rozlišovat mezi zařízeními v okolí. Zatímco dříve funkce zobrazovala generické ikony pro telefony, tablety a další zařízení Galaxy, nyní ukazuje jejich produktové obrázky.

Dalším vylepšením nové verze je malý průvodce, který se objeví při použití funkce Kopírovat odkaz (Copy Link). Když zkopírujete odkaz, zobrazí se a zvýrazní v malém vyskakovacím okně. Okno rovněž vysvětluje, jak můžete zkopírovaný odkaz sdílet s ostatními či se svými zařízeními.

Quick Share je proprietární službou Samsungu pro sdílení souborů a je alternativou k podobně znějící službě Nearby Share od Googlu. Oproti ní je nicméně rychlejší a nabízí více funkcí. Dostupná je na smartphonech, tabletech a noteboocích korejského obra.

Související články

Dnes nejčtenější

.