Zavřít reklamu

Tempo, jakým Samsung uvolňuje na své smartphony a tablety aktualizaci s Androidem 13 a nadstavbou One UI 5.0, je jedním slovem ohromující. V posledních několika týdnech ji vydal na desítky zařízení a vypadá to, že na všechna zbývající ji stihne vydat ještě letos, jak si nedávno předsevzal (původně měl v plánu zavádění Androidu 13 dokončit na jaře příštího roku). Jejím nejnovějším adresátem je předloňský telefon střední třídy Galaxy A71 5G.

Update s Androidem 13/One UI 5.0 pro Galaxy A71 5G nese firmwarovou verzi A716BXXU6EVL2 a jako první byl zpřístupněn ve Spojených arabských emirátech. V následujících dnech by se měl rozšířit do více zemí. Jeho součástí je prosincový bezpečnostní patch. Stojí za zmínku, že telefon aktualizaci dostává pouhých 9 měsíců poté, co na něm „přistál“ Android 12 s nadstavbou One UI 4.1.

Android 13 s One UI 5.0 na zařízení Galaxy přináší mimo jiné lepší možnosti přizpůsobení uživatelského rozhraní, skládané widgety, větší ikony u notifikací, plynulejší animace nebo novou aplikaci Režimy a rutiny. Vylepšeny byly také všechny nativní aplikace Samsungu. Vše, co o One UI 5.0 potřebujete vědět, se dozvíte zde.

Telefony Samsungu s podporou Androidu 13 můžete koupit zde

Dnes nejčtenější

.