Zavřít reklamu

Již nějakou dobu víme (konkrétně od léta), že Samsung pracuje na novém low-endovém telefonu Galaxy M04. Nyní se v éteru objevil jeho dosud největší únik, který odhalil jeho datum představení, design i některé klíčové specifikace.

Podle propagační stránky, kterou nyní pro Galaxy M04 nahodil indický Amazon, bude telefon disponovat 8 GB operační paměti (přesněji řečeno s funkcí RAM Plus; fyzické paměti by tak měl mít 6 GB nebo méně) a 128GB úložištěm. Nabízet se bude ve dvou barvách, a to černé a zelené. Jinak bude mít plochou obrazovku s kapkovitým výřezem a dvojitý fotoaparát. Uveden na scénu bude 9. prosince, tedy už tento pátek.

Podle starších úniků jej bude pohánět čipset Helio G35 a softwarově bude postaven na Androidu 12. S ohledem na jeho předchůdce Galaxy M02 (Galaxy M03 Samsung nikdy nevydal) můžeme počítat s tím, že do vínku rovněž dostane LCD displej s úhlopříčkou „plus minus“ 6,5 palců nebo 3,5mm jack. Jestli bude dostupný na jiných trzích než Indie, v tuto chvíli není jasné (pokud ano, velmi pravděpodobně mezi nimi ale nebude Evropa).

Nejlevnější telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.