Zavřít reklamu

Krátce poté, co Samsung v Thajsku v tichosti představil nový smartphone pro nejnižší třídu Galaxy A02, se podle všeho připravuje na launch dalšího low-endového telefonu Galaxy M02. Na jeho příchod začal lákat na samostatné stránce indického Amazonu, kde zveřejnil jeho možnou cenu, datum představení i některé specifikace.

Galaxy M02 podle obchodu nabídne displej typu Infinity-V s úhlopříčkou 6,5 palců a rozlišením HD+ (720 x 1520 px) a baterii s kapacitou 5000 mAh.

Podle neoficiálních zpráv dostane telefon též do vínku letos již čtyři roky starý čipset Snapdragon 450, 3 GB operační paměti, 32 GB rozšiřitelné vnitřní paměti, zadní stranu z plastu, duální fotoaparát s rozlišením 13 a 2 MPx, 5MPx přední kamerku, podporu standardu Bluetooth 5.0 a microUSB port. Běžet by měl na Androidu 10 a nadstavbě One UI 2.x. Pokud vám jsou tyto specifikace povědomé, nemýlíte se. Téměř stejnými totiž disponuje i zmíněný Galaxy A02. Oba smartphony by také měly sdílet prakticky stejný design.

Galaxy M02 bude na scénu bude uveden 2. února a prodávat se za cenu kolem 6 999 rupií (v přepočtu zhruba 2 100 korun). V tuto chvíli není jasné, jestli se z Indie dostane na další trhy.

Související články

Dnes nejčtenější

.