Zavřít reklamu

Ohebné telefony Samsungu každým rokem nabývají na popularitě. V prvních třech kvartálech letošního roku dodal korejský obr na globální trh 16 milionů skládaček, což představuje meziroční nárůst o 73 %.  Spotřebitelé a podniky jich kupují více než kdy jindy. A zatímco se zdá, že Galaxy Z Fold4 je oblíbený hlavně mezi firemními uživateli, jeho sourozenec Galaxy Z Flip4 byl nyní v Belgii vyhlášen produktem roku.

Belgické ocenění Product of the Year je pro Samsung zásadním milníkem, neboť z něj udělalo prvního výrobce elektroniky, který ji kdy získal. V minulosti ji dostávaly zejména produkty s krátkou trvanlivostí a rychlým obratem, jako jsou nealkoholické nápoje nebo kosmetické produkty. Pro Samsung je toto vítězství dvojnásobně cenné, neboť tento odznak zákazníkům pomáhá již od roku 1987, a podle průzkumů citovaných korejským gigantem se téměř polovina spotřebitelů domnívá, že jim jeho logo pomáhá při správném výběru produktu.

Ocenění funguje na základě příspěvků od značek a distributorů. Příspěvky jsou posuzovány spotřebiteli, kteří testují produkty z první ruky. Berou přitom v úvahu různá kritéria, včetně inovace, atraktivity a snadnosti použití. A tato kritéria splňuje nový Flip do puntíku. Telefon se v Belgii prodává (ve verzi se 128GB úložištěm) za 1 099 eur (zhruba 26 800 Kč). Je dostupný ve čtyřech barevných variantách, zákazníci si ale mohou připlatit za „zamíchání“ a sladění širší škály barev prostřednictvím verze Flip4 Bespoke Edition (ta u nás bohužel není dostupná).

Galaxy Z Flip4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.