Zavřít reklamu

Příští ročník světově největšího veletrhu elektroniky CES začne 5. ledna a Samsung jako obvykle oznámil, že v rámci něj (lépe řečeno v předvečer jeho zahájení) uspořádá tiskovou konferenci. Naznačil také, že v centru jeho pozornosti bude jeho ekosystém chytré domácnosti.

Samsung odhalil oficiální pozvánku na CES 2023. Jeho tisková konference se bude konat 4. ledna v Mandalay Bay Ballroom v Las Vegas, a to od 14 hodin místního času. Úvodní slovo pronese šéf oddělení divize DX (Device eXperience) JH Han. Leitmotivem společnosti pro příští ročník prestižního veletrhu je „Bringing Calm to Our Connected World“ (přinášíme klid do našeho propojeného světa). Pod tím se pravděpodobně skrývá vylepšený systém propojené domácnosti. Akce bude živě přenášena na webu Samsung Newsroom a na YouTube kanálu korejského giganta.

Samsung by na veletrhu mohl konkrétně představit různé nové televizory, domácí spotřebiče, notebooky a funkce chytré domácnosti. Společnost již dříve oznámila, že jeho platforma SmartThings bude časem kompatibilní s téměř všemi jeho domácími spotřebiči pro lepší a propojenější chytrou domácnost. Před čtvrt rokem uvedla na scénu různé domácí spotřebiče řady BESPOKE, které mají vylepšené funkce chytré domácnosti. Nedávno korejský obr také oznámil, že SmartThings integroval s novým standardem pro chytrou domácnost Matter.

Samsung během posledních několika měsíců propojil SmartThings s aplikacemi Alexa a Google Home pomocí funkce Matteru Multi Admin. To znamená, že když do aplikace Alexa, Google Home nebo SmartThings uživatel přidá zařízení pro chytrou domácnost kompatibilní s novým standardem, automaticky se zobrazí v dalších dvou, pokud přijal podmínky integrace. To usnadňuje ovládání zařízení chytré domácnosti.

Produkty chytré domácnosti koupíte zde

Dnes nejčtenější

.