Zavřít reklamu

Aby Samsung rozšířil svou přítomnost a lokálně „zhmotnil“ zážitek z platformy SmartThings, otevřel svůj první SmartThings Home, a to v Dubaji. Je to jeho první prostor pro zážitek s více zařízeními na Blízkém východě. Zabírá plochu 278 m2 a je umístěn v prvním patře budovy Dubai Butterfly Building, kde sídlí jeho regionální centrála.

SmartThings Home Dubai je rozdělen do čtyř zón, jimiž jsou Home Office, Living Room & Kitchen, Gaming a Contents Studio, a návštěvníci v nich mohou prozkoumat 15 scénářů SmartThings. Mohou si také vyzkoušet výhody připojení SmartThings k různým zařízením, od mobilů po domácí spotřebiče a zobrazovací zařízení.

Pro místní zákazníky jsou tu exkluzivní zóny Sandstorm Mode a Prayer Mode, které vyvinula blízkovýchodní centrála Samsungu spolu s výzkumně-vývojovým střediskem v Jordánsku. V rámci prvně zmíněného režimu mohou zákazníci rychle klepnout na jedno tlačítko v aplikaci SmartThings, aby zapnuli chytré žaluzie zabraňující průniku prachu zvenčí. Zároveň se spustí vnitřní čistička vzduchu a robotický vysavač. V rámci druhého uvedeného režimu dostanou uživatelé na své chytré hodinky oznámení, když je čas se modlit. Stačí jen zapnout tento režim v aplikaci SmartThings, načež se aktivují chytré žaluzie, upraví osvětlení místnosti, vypne televizor a vytvoří se tak vhodné prostředí pro modlitbu.

Otevření SmartThings Home Dubai si 6. října nenechalo ujít přes 100 návštěvníků, včetně místních médií, partnerských společností, představitelů vlády a influencerů.

Dnes nejčtenější

.