Zavřít reklamu

Jeden z připravovaných smartphonů Samsungu pro střední třídu Galaxy A14 5G tento týden unikl na prvním renderu. Ukazoval jej v černé barvě. Korejský gigant jej však patrně hodlá nabízet v několika dalších barvách, alespoň tedy v Evropě.

Podle obvykle dobře informovaného webu Galaxy Club se bude Galaxy A14 5G na starém kontinentě nabízet kromě černé v dalších dvou barvách, a to tmavě červené a světle zelené. V tuto chvíli není jasné, jestli se tyto barvy budou vztahovat na 4G verzi telefonu. Samsung totiž podle všeho pracuje jak na Galaxy A14 5G, tak na A14 LTE. LTE model by mohl používat čipset Dimensity 700, zatímco Galaxy A14 5G zatím neoznámený čip Samsungu Exynos 1330.

Co se týče 5G verze, ta podle dostupných úniků dostane do vínku 6,8palcový LCD displej s rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 90 Hz, 50MPx hlavní fotoaparát, 13MPx přední kamerku a baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou 15W rychlého nabíjení. Softwarově bude telefon s pravděpodobností hraničící s jistotou pohánět Android 13 s nadstavbou One UI 5.0. Představen bude údajně ještě letos (4G model pak zřejmě o několik měsíců později).

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.