Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve spěšném vydávání aktualizace se stabilní verzí z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0. Jejím nejnovějším adresátem je telefon Galaxy A52 5G.

Update se stabilní verzí Androidu 13/One UI 5.0 pro Galaxy A52 5G nese firmwarovou verzi A526BXXU1DVK2 a jako první dorazil mimo jiné do Česka, na Slovensko, do Polska, Německa, Rakouska nebo Maďarska. Jeho součástí je listopadový bezpečnostní patch. Připomeňme, že sourozenci Galaxy A52 5G – Galaxy A52 a A72 – již aktualizaci dostali.

Android 13/One UI 5.0 na zařízení Galaxy přináší mimo jiné lepší možnosti přizpůsobení uživatelského rozhraní, skládané widgety, větší ikony u notifikací, plynulejší animace nebo novou aplikaci Režimy a rutiny. Vylepšeny byly také všechny nativní aplikace Samsungu.

Samsung měl původně v plánu dokončit zavádění Androidu 13/One UI 5.0 do jara příštího roku, nedávno se však ústy viceprezidentky pro výzkum a vývoj frameworku Android nechal slyšet, že doufá, že to stihne do konce letošního roku. Vzhledem k vysokému tempu, jakým v posledních týdnech příslušnou aktualizaci vydává, to není vůbec vyloučeno. Seznam zařízení Galaxy, na která update již dorazil, najdete zde.

Telefony Samsungu s podporou Androidu 13 můžete koupit zde

Dnes nejčtenější

.