Zavřít reklamu

Galaxy Buds2 Pro, nejnovější bezdrátová sluchátka Samsungu, jsou na trhu něco přes čtvrt roku. Během této doby obdržela jeden softwarový update. A nyní pro ně Samsung vypustil další. Co přináší?

Nová aktualizace pro Galaxy Buds2 Pro nese firmwarovou verzi R510XXU0AVK3 a jako první dorazila do USA. V následujících týdnech by se měla rozšířit do dalších zemí. Podle protokolu změn „vylepšuje chování zařízení“, což jinými slovy znamená lepší stabilitu a spolehlivost sluchátek.

Jde prakticky o stejný protokol změn jako ten, který doprovázel minulý update pro Galaxy Buds2 Pro, přičemž Samsung (jak je jeho špatným zvykem) neuvedl žádné podrobnosti o tom, jak nová aktualizace ovlivní uživatelskou zkušenost. Pokud jste měli předtím se sluchátky nějaké problémy, je možné, že je Samsung „vylepšením chování zařízení“ vyřešil.

Novou aktualizaci si jako vždy můžete stáhnout prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable na vašem se sluchátky spárovaném telefonu či tabletu, nebo počkat, až vám aplikace automaticky zašle oznámení, že aktualizace je pro vás dostupná.

Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.