Zavřít reklamu

Samsung není známý jen jako výrobce smartphonů, televizorů a další spotřební elektroniky, je také výrobcem špičkových přenosných nabíjecích produktů. Jeho rychlonabíjecí powerbanky patří k těm nejlepším v branži. Nyní se v éteru objevila nová ochranná známka, která naznačuje, že se portfolio přenosných nabíjecích produktů chystá rozšířit.

Jak upozornil web SamMobile, Samsung si nechal zaregistrovat ochrannou známku „Samsung Superfast Portable Power“, což naznačuje, že se chystá uvést na trh nové přenosné nabíjecí produkty pro smartphony a další mobilní zařízení.

Žádost o registraci zmíněné ochranné známky byla minulý týden podána u amerického patentového a známkového úřadu United States Patent and Trademark Office. Podle klasifikace může být chráněný název použit pro nabíječky baterií pro mobilní zařízení nebo sady baterií pro mobilní zařízení. Samsung jej tedy možná bude chtít použít pro powerbanky nebo nabíječky.

Slovo „Superfast“ v názvu možná naznačuje, že Samsung chce zvýšit nabíjecí rychlosti u smartphonů. Připomeňme, že v této oblasti korejský obr dlouhodobě zaostává a že jeho nejrychlejší nabíječky mají výkon jen 45 W. Jeho rivalové, zejména ti čínští, se mohou chlubit několikanásobně vyšším nabíjecím výkonem. Možná ale Samsung pracuje na „superrychlé“ powerbance.

Samsung nabíječky koupíte zde

Dnes nejčtenější

.