Zavřít reklamu

Samsung během posledních několika týdnů vydal aktualizaci se stabilní verzí z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0 na desítky zařízení Galaxy. Jejím posledním příjemcem je jeho první ohebné véčko Galaxy Z Flip.

Update se stabilní verzí Androidu 13/One UI 5.0 pro Galaxy Z Flip nese firmwarovou verzi F700FXXUAIVK3 a jako první byl zpřístupněn v Itálii. V následujících dnech by se měl rozšířit do dalších zemí. Jeho součástí je listopadový bezpečnostní patch.

Aktualizace s Androidem 13/One UI 5.0 přináší mimo jiné lepší možnosti přizpůsobení uživatelského rozhraní, skládané widgety, větší ikony u notifikací, plynulejší animace nebo novou aplikaci Režimy a rutiny. Vylepšeny byly také všechny nativní aplikace Samsungu.

Samsung měl původně v plánu dokončit zavádění Androidu 13/One UI 5.0 do dubna příštího roku, tento týden se však ústy viceprezidentky pro výzkum a vývoj frameworku Android nechal slyšet, že doufá, že to stihne do konce letošního roku. Vzhledem k vysokému tempu, jakým v posledních týdnech příslušnou aktualizaci vydává, je to dost dobře možné. Seznam zařízení Galaxy, která update již dostala, najdete zde.

Skládací smartphony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.