Zavřít reklamu

Samsung kromě nových telefonů řady Galaxy A, jako je Galaxy A24, A34 5G či A54 5G pracuje také na nových smartphonech řady Galaxy M. Jedním z nich je Galaxy M54. Nyní se v éteru objevila informace, že jeho displej nebude pocházet z dílny korejského obra.

Podle webu The Elec OLED panely pro Galaxy M54 dodají dva partneři dodavatelského řetězce Samsungu, čínské společnosti CSOT a BOE. U Galaxy M53 použil Samsung OLED panely od své dceřinky Samsung Display a druhé zmíněné čínské firmy, která je mimochodem jedním z největších výrobců displejů na světě. V tuto chvíli není jasné, jestli CSOT a BOE budou dodávat panely pro Galaxy M54 exkluzivně.

Ať tak či onak, důvod, proč mají pro Galaxy M54 dodat panely výše uvedení partneři Samsungu, je jasný. Korejský gigant se snaží udržet výrobní náklady telefonu co nejníže, což je v dnešní době, kdy globální ekonomika prožívá turbulentní časy, obzvlášť žádoucí.

Galaxy M54 by měl jinak dostat do vínku čip Snapdragon 888, trojitý fotoaparát s rozlišením 64, 12 a 5 MPx, baterii s kapacitou 6000 mAh a jeho displej by měl mít velikost 6,67 palců a obnovovací frekvenci 90 Hz. Představen by mohl být na jaře příštího roku.

Samsung telefony s podporou Androidu 13 můžete koupit zde

Dnes nejčtenější

.