Zavřít reklamu

Jak si asi vzpomínáte, Google před měsícem oficiálně představil své nové vlajkové telefony Pixel 7 a Pixel 7 Pro. Aktuálně pracuje na modelu střední třídy Pixel 7a, který bude podle nejnovějšího úniku disponovat vylepšeným displejem od Samsungu.

Dodavatelem displejů pro Pixel 7 a Pixel 7 Pro je údajně displejová divize Samsungu Samsung Display a nový únik naznačuje, že Google se na ní bude spoléhat i nadále. Pixel 7a by měl používat její panel s rozlišením 1080p a obnovovací frekvencí 90 Hz. Jakou bude mít displej velikost, o tom se leak nezmiňuje. Před půl rokem představený Pixel 6a měl také obrazovku Samsungu Display s rozlišením 1080p, její obnovovací frekvence však byla omezena na 60 Hz.

Samsung Display je jedním s nejlepších dodavatelů (nejen) smartphonových displejů, takže není překvapením, že s ním Google udržuje těsnou spolupráci. Samsung Display by měl také dodávat displeje pro jeho první skládací smartphone Pixel Fold. Ten by měl být uveden na scénu někdy v prvním čtvrtletí příštího roku. Pokud jde o Pixel 7a, ten by s ohledem na svého předchůdce mohl být představen v květnu 2023.

Telefony Google Pixel koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.