Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání aktualizace se stabilní verzí z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0. Jejími nejnovějšími příjemci jsou letošní skládací smartphony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4.

Aktualizace se stabilní verzí Androidu 13/One UI 5.0 pro Galaxy Z Fold4 nese firmwarovou verzi F936U1UEU1BVK3 a jako první byla zpřístupněna v USA účastníkům beta programu One UI 5.0. Její součástí je listopadový bezpečnostní patch. U Galaxy Z Flipu4 přichází update s firmwarovou verzí BVK3 a je rovněž vydáván v USA na zařízení, na kterých běžel beta software One UI 5.0. I jeho součástí je listopadová bezpečnostní záplata. V následujících dnech by se obě aktualizace měly rozšířit do dalších zemí.

Aktualizace s Androidem 13/One UI 5.0 přináší kromě jiného lepší možnosti přizpůsobení uživatelského rozhraní, skládané widgety, větší ikony u notifikací nebo novou aplikaci Režimy a rutiny. Vylepšeny byly také všechny nativní aplikace Samsungu.

Update jako první dorazil koncem října na telefony řady Galaxy S22 a následně na řady Galaxy S21, S20 a Note20 a smartphony Galaxy A53 5G, A33 5G a A73 5G. Ještě letos by se jej měly dočkat starší ohebné telefony nebo „budgetové vlajky“ Galaxy S20 FE a S21 FE.

Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.