Zavřít reklamu

Včera jsme vás informovali, že nový firmwarový update pro řadu hodinek Galaxy Watch4 u některých uživatelů způsobuje jejich znefunkčnění. Netrvalo dlouho a Samsung vydávání aktualizace s firmwarovou verzí R8xxXXU1GVI3 zastavil. Zároveň již začal pracovat na novém updatu.

Problém, který hodinkám Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic bránil v zapnutí, jakmile byly vypnuty, se netýkal každého, postihl však dostatečné množství lidí, že Samsung na různých trzích přestal problematickou aktualizaci vydávat. Různé pobočky korejského obra zároveň s tím uvedly, že v brzké době bude k dispozici nový update s opravou.

Můžeme jen doufat, že Samsungu nebude vydání nové aktualizace dlouho trvat, neboť toto není problém, který by bylo možné jen tak přejít, a který vyžaduje, aby postižení uživatelé sledovali stav baterie svých hodinek, což může být poměrně obtížné, jelikož Galaxy Watch4 nemají tak dobrou výdrž jako starší hodinky Samsungu poháněné systémem Tizen místo Wear OS 3. Každopádně je dobře, že společnost zareagovala tak rychle, protože včasná reakce na vážné problémy zákazníků není v technologickém světě úplnou samozřejmostí.

Chytré hodinky Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.