Zavřít reklamu

Není to tak dlouho, co řada Galaxy S10 obdržela aktualizaci s říjnovým bezpečnostním patchem, a již dostává aktualizaci novou. Ta má vylepšovat fotoaparát, systémovou stabilitu a Bluetooth.

Nový update pro modely Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+ nese firmwarovou verzi G97xFXXUGHVJ5 a momentálně se šíří napříč Evropou. K dispozici je také aktualizace pro Galaxy S10 5G, která přichází s firmwarovou verzí G977BXXUDHVJ5 a jako první „přistála“ ve Švýcarsku.

Oficiální protokol změn se zmiňuje o vylepšení stability aplikace fotoaparátu, vylepšení připojení a stability Bluetooth, celkově lepší stabilitě a také říjnové bezpečnostní záplatě, která na řadu Galaxy S10 dorazila před pár týdny. Dostupnost aktualizace si na svém Galaxy S10, S10+ nebo S10e můžete zkontrolovat navigací do Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat.

Kromě telefonu Galaxy S10 Lite nedostane řada Galaxy S10, kterou Samsung vydal začátkem roku 2019, z Androidu 13 vycházející nadstavbu One UI 5.0, takže jakékoli vylepšení uživatelské zkušenosti, byť takto malé, je jistě vítané. U Samsungu se dnes s aktualizacemi tedy roztrhl pytel, protože právě Android 13 s nadstavbou One UI 5.0 vydal pro řady Galaxy S20, S21 a Note20.

Ty nejlepší smartphony koupíte zde

Dnes nejčtenější

.