Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 31. října do 4. listopadu obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o Galaxy A32 5G, Galaxy A50 a Galaxy M23.

Na všechny výše uvedené telefony začal Samsung vydávat říjnový bezpečnostní patch. U Galaxy A32 5G nese aktualizace firmwarovou verzi A326BXXS4BVJ1 a jako první dorazila do Brazílie, Kolumbie a Dominikánské republiky, u Galaxy A50 verzi A505FNXXS9CVJ2 a jako první byla dostupná mimo jiné v Česku, na Slovensku, v Polsku, Německu, Francii nebo Velké Británii a u Galaxy M23 verzi M236BXXS1AVJ2 a jako první „přistála“ v různých zemích starého kontinentu.

Pro připomenutí: říjnový bezpečnostní patch opravuje přes pět desítek vulnerabilit, přičemž jedna byla označena jako kritická a 31 jako vysoce nebezpečných. Opraveny byly zejména chyby, které neoprávněným uživatelům umožňovaly přístup k informacím o hovoru, sériovému číslu telefonu, údajům o konfiguraci a zabezpečenému obsahu paměti a umožňovaly jim provádět škodlivé akce. Některé další exploity zase umožňovaly neoprávněným osobám prostřednictvím Bluetooth získat přístup k MAC adrese zařízení a provést spuštění kódu.

Samsung již také vydal listopadovou bezpečnostní záplatu, a to na skládací smartphony Galaxy Z Fold4 a Z Fold3, v tuto chvíli je však na nich dostupná pouze v rámci druhé, resp. třetí betaverze nadstavby One UI 5.0.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.