Zavřít reklamu

Řadu lokálních video aplikací v nabídce chytrých televizorů Samsung rozšířily tři nové populární služby. Diváci se nově dostanou k archivům pořadů České televize prostřednictvím aplikace iVysílání České televize, k původnímu obsahu televize Prima v aplikaci iPrima a k video návodům o cvičení v aplikaci Fitshaker. 

V prvních dvou případech jde o bezplatné aplikace, placený je přístup do Fitshakeru. Všechny tři jsou dostupné na chytrých televizorech Samsung modelových řad 2018 až 2022.

Televize

Kompletní archiv České televize ve vašem televizoru 

Aplikace iVysílání České televize nabízí katalog všech dostupných pořadů i extra živých internetových přenosů. Vše je dostupné i bez registrace. Nabízí úvodní přehled toho nejlepšího z archivu ČT spolu s exkluzivním obsahem iVysílání. Detailní stránky pořadů a filmů jsou zobrazeny přehledně, s podrobnějším obsahem, nechybí bonusová videa a přehled souvisejících pořadů. Pořady jsou podrobně členěny do kategorií a podkategorií. Aplikace nabízí i Program vysílání, ve kterém lze pohodlně prohledávat pořady pomocí televizních programů jednotlivých kanálů České televize, a to včetně extra přenosů iVysílání Plus, ČT sport Plus a ČT24 Plus. Tato aplikace je dostupná majitelům televizorů Samsung pouze v České republice.

Oblíbené seriály Primy vám už nikdy neuniknou 

Aplikace iPrima představuje nabídku těch nejoblíbenějších seriálů, filmů a pohádek, které se objevují na obrazovce televizních kanálů skupiny FTV Prima. Uživatelé se tak kdykoli mohou vracet k oblíbeným seriálům, jako je ZOO, Polda, Slunečná a dalším. Vybírat si mohou také z velkého množství filmů pro dospělé i děti. Kromě toho mohou využívat tematické playlisty, kde pouhým kliknutím spustí hodiny zábavy podle aktuální nálady – krimi, dokumenty, pořady o vaření a mnoho dalšího. Aplikace je dostupná pro uživatele chytrých televizorů Samsung v České republice a na Slovensku, do konce roku exkluzivně pouze na operačním systému Tizen. Pro vstup do iPrima aplikace (i HbbTV) je třeba registrace účtu.

Cvičte doma podle známých certifikovaných trenérů 

Aplikace Fitshaker obsahuje spoustu jedinečných pomůcek, které vám zpříjemní cvičení. Cvičíte zde především s vlastním tělem, takže nepotřebujete fitness vybavení. Stačí jen trochu. Výsledků dosáhnete už za 15 minut denně. Všechna cvičení vedou čeští a slovenští lektoři, takže neexistuje žádná jazyková bariéra. Fitshaker vyzkoušelo již více než 70 000 žen, takže se stanete součástí skvělé komunity. Vybrat si lze z nespočtu cvičících programů a živých přenosů, které jsou děleny dle náročnosti a délky programu (Pilates, Yoga, Tabata, HIIT, Výzvy – Do plavek, novoroční, apod). Programy jsou určeny pro začátečníky i pokročilé a pro všechny věkové kategorie, včetně dětí. 

Aplikace Fitshaker je placená a zájemce vyjde na 249 Kč měsíčně. Dostupná je jak v České republice, tak na Slovensku, kde za ni uživatelé zaplatí 9,90 EUR měsíčně. 

Televize Samsungu s podporou nových služeb koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.