Zavřít reklamu

Asi vám nemusíme říkat, že je dobré váš telefon chránit. Můžete jej chránit různými kryty, ty však obvykle nechrání obrazovku. Pro tyto účely tu jsou ochranná (tvrzená) skla. My vám poradíme, která jsou na vybrané telefony (nejen) Galaxy ta nejlepší.

FIXED FullGlue-Cover pro Samsung Galaxy A33 5G

Naším prvním tipem je FIXED FullGlue-Cover pro letošní hit střední třídy Samsung Galaxy A33 5G. Sklo disponuje tloušťkou 0,33 mm a tvrdostí 9H, díky čemuž telefon spolehlivě ochrání před poškozením při pádu či před škrábanci. Má také vnější povrchovou úpravu snižující riziko zanechávání otisků prstů. Jako ostatní ochranná skla v tomto výběru nesnižuje citlivost dotyku. Součástí balení je čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Sklo vás vyjde na 339 Kč.

Ochranné sklo FIXED FullGlue-Cover pro Samsung Galaxy A33 5G koupíte například zde

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy S22

Druhým tipem je Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy S22. Sklo má tloušťku 0,3 mm a tvrdost 9H, takže si můžete být jistí, že displej se vám při pádu telefonu nerozbije. Chlubí se dokonalou reakcí na dotyk díky lepidlu po celé ploše. Součástí balení je alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní fotoaparát. Cena skla činí 399 Kč.

Ochranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy S22 koupíte například zde

PanzerGlass Edge-to-Edge Antibacterial pro Samsung Galaxy S20 FE černé

Třetím tipem je PanzerGlass Edge-to-Edge Antibacterial pro populární „budgetovou vlajku“ Galaxy S20 FE. Sklo je tlusté 0,4 mm a má tvrdost 9H a chlubí se novou technologií MicroFracture, která je podle výrobce o 100 % odolnější než jeho předchozí skla, a také antibakteriální úpravou, která má ničit 99,9 % bakterií na jeho povrchu. Součástí balení je vlhčený ubrousek, utěrka z mikrovlákna a pomůcka pro odstranění prachových částic. Toto špičkové ochranné sklo se prodává za 899 Kč.

Ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge Antibacterial pro Samsung Galaxy S20 FE černé koupíte například zde

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Samsung Galaxy A13/A13 5G

Dalším tipem je 2.5D FullCover Glass Protector pro Samsung Galaxy A13/A13 5G. Sklo má tloušťku 0,33 mm a tvrdost 9H, lepící vrstvu po celé ploše a slibuje pevné přilnutí, které nevytváří bubliny. V balení najdete čisticí a alkoholový hadřík a samolepku na odstranění prachu. Sklo se prodává za 279 Kč.

ochranne_sklo_Galaxy_13

Ochranné sklo AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Samsung Galaxy A13/A13 5G koupíte zde

Spigen tR Full Cover Black + Film (Hinge) Samsung Galaxy Z Fold3 5G

I obrazovky ohebných telefonů potřebují chránit. A protože jsou křehčí než displeje běžných smartphonů, ochranné sklo je pro ně více než vhodné. Naším tipem v této kategorii je sklo Spigen tR Full Cover Black + Film (Hinge) pro loňskou skládačku Galaxy Z Fold3 5G. Má tloušťku 0,3 mm a tvrdost 9H, lepící vrstvu po celé ploše, vnější povrchovou úpravu snižující riziko zanechávání otisků a slibuje excelentní přilnutí. Součástí balení je čisticí a alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Cena je 789 Kč.

Ochranné sklo Spigen tR Full Cover Black + Film (Hinge) Samsung Galaxy Z Fold3 5G koupíte například zde

PanzerGlass Google Pixel 7

Sháníte vhodné ochranné sklo pro váš nový Pixel 7? Právě jste je našli. PanzerGlass Google Pixel 7 má tloušťku 0,4 mm a tvrdost 9H, lepící vrstvu po celé ploše a slibuje snadné nasazení. Součástí balení je alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Prodává se za 679 Kč.

Ochranné sklo PanzerGlass Google Pixel 7 koupíte například zde

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10/10 (2022)

Další tip je určen pro uživatele populárních smartphonů Redmi 10 nebo Redmi 10 (2022). Sklo AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector má tloušťku 0,4 mm a tvrdost 9H, lepící vrstvu po celé ploše a je navrženo přesně tak, aby bylo možné je používat s pouzdry. Součástí balení je čisticí a alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Cena je sympatických 179 Kč.

ochranne_sklo_Redmi_10

Ochranné sklo AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10/10 (2022) koupíte zde

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Huawei Nova 5T/Honor 20/Honor 20 Pro

Posledním tipem je AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro telefony Huawei Nova 5T, Honor 20 a Honor 20 Pro. Sklo má tloušťku 0,33 mm a tvrdost 9H, lepící vrstvu po celé ploše a slibuje snadné přilepení k displeji. Jako ostatní skla řady AlzaGuard je vyrobeno z kvalitního japonského skla Asahi. Dodává se s čisticím a alkoholovým hadříkem a samolepkou na odstranění prachu. Prodává se za 279 Kč.

ochranne_sklo_Huawei_Nova_5T_Honor_20_Honor_20_Pro

Ochranné sklo AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Huawei Nova 5T/Honor 20/Honor 20 Pro koupíte zde

Dnes nejčtenější

.