Zavřít reklamu

Počasí posledních dnů přímo vybízí k návštěvě koupaliště. Protože dnes potřebujeme být neustále k zastižení, obvykle si s sebou k vodě bereme své telefony. Možná vás to předtím nenapadlo, ale mobily v tomto prostředí potřebují adekvátně chránit. My vám v dnešním článku poradíme, jaká jsou pro ně nejlepší voděodolná pouzdra.

FIXED Float s uzamykacím systémem a certifikací IPX8 

Naším prvním tipem je FIXED Float s uzamykacím systémem a certifikací IPX8 v limetkové barvě. Pouzdro kromě voděodolnosti podle zmíněné certifikace (která v tomto případě garantuje vodotěsnost při ponoření do hloubky 5 m po dobu jedné hodiny) nabízí ochranu displeje před poškrábáním a disponuje fólií umožňující bezproblémové ovládání dotykové obrazovky. Pojme telefony o velikosti až 9,5 x 17,5 cm. Prodává se za 249 Kč.

Pouzdro FIXED Float s uzamykacím systémem a certifikací IPX8 koupíte například zde

Spigen A601 Waterproof Phone Case 2 Pack Clear

Druhým tipem je Spigen A601 Waterproof Phone Case 2 Pack Clear. Jde o pouzdro určené k zavěšení na krk, které kromě ochrany proti vodě nabízí ochranu displeje před poškrábáním a dalším častým poškozením. Díky velké pružnosti a tuhosti chrání částečně i proti pádům a nárazům. Jeho použití není omezeno velikostí telefonu. Stojí 449 Kč.

Pouzdro Spigen A601 Waterproof Phone Case 2 Pack Clear koupíte například zde

ChoeTech Waterproof Bag for Smartphones Black

Dalším tipem je ChoeTech Waterproof Bag for Smartphones Black. Jedná se o obal, který je určen pro menší smartphony (konkrétně ty s úhlopříčkou maximálně 6 palců). Je odolný podle standardu IPX8 (v tomto případě je zaručena vodotěsnost do hloubky 30 m), chrání displej proti poškrábání a garantuje jeho 100% funkčnost. Jak už název napovídá, je vyveden v černé barvě. Může být váš za velmi příjemných 199 Kč.

Pouzdro ChoeTech Waterproof Bag for Smartphones Black koupíte například zde

Tactical Univerzální Splash Pouch S-M

Čtvrtým tipem je Tactical Univerzální Splash Pouch S-M. Jde o pouzdro určené k zavěšení na krk, které kromě voděodolnosti nabízí ochranu proti prachu a poškrábání displeje. Hodí se pro menší a střední telefony a nabízí se v atraktivní azurově modré barvě. Jeho cena činí 249 Kč.

Pouzdro Tactical Univerzální Splash Pouch S-M koupíte například zde

4smarts Active Pro Rugged Case Stark pro Samsung Galaxy S21+

Posledním tipem je obal, přesněji řečeno zadní kryt, 4smarts Active Pro Rugged Case Stark, který je určený pro smartphone Samsung Galaxy S21+. Kromě voděodolnosti podle standardu IP68 nabízí ochranu před prachem, pískem, sněhem a samozřejmě poškrábáním displeje a je také odolný proti pádům (z výšky maximálně 2 metrů). Díky příjemnému materiálu a preciznímu zpracování máte jistotu, že vám nevyklouzne z ruky. Pouzdro, které najde využití například i v těžkém terénu, se prodává za 422 Kč.

Pouzdro 4smarts Active Pro Rugged Case Stark pro Samsung Galaxy S21+ koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.