Zavřít reklamu

Samsung oslavil vydání veřejné verze z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0 na řadu Galaxy S22 vydáním oficiálního představovacího videa. Zhruba dvouminutový YouTube klip stručně ukazuje všechny nové funkce.

Propagační video s názvem One UI 5: Official Introduction Film ve stručnosti ukazuje nejnovější funkce nadstavby jednu po druhé, od nových možností přizpůsobení zamykací obrazovky po novou aplikaci Režimy a rutiny a vše mezi tím. Jako červená nit se videem line motto: „přizpůsobte si systém co nejvíce podle svého“.

Samsung mezitím pokračuje ve vydávání betaverze One UI 5.0 na další zařízení. Nejnověji ji obdržely starší ohebné telefony Galaxy Z Flip a Z Flip 5G. V současnosti je beta program otevřený pro řady Galaxy S21, S20 a Note20, všechny další skládačky a překvapivě i telefon Galaxy A52 (překvapivě proto, že korejský obr v minulosti do beta programů One UI nezařazoval smartphony střední třídy).

Pokud nadstavbu One UI 5.0 na řadě Galaxy S22 již používáte, dejte nám do komentářů vědět, co si o ní myslíte. Jaká je vaše oblíbená novinka?

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.