Zavřít reklamu

Samsung vydal pro Galaxy S22 pět beta verzí uživatelského rozhraní One UI 5.0 a během své Keynote na veletrhu SDC 2022 oficiálně oznámil, že stabilní verzi One UI 5.0 vydá ještě do konce tohoto měsíce. O víkendu se stabilní aktualizace pro Galaxy S22 objevila v Itálii, i když šlo zjevně o chybu.

Podle několika zpráv totiž společnost vydala stabilní aktualizaci Androidu 13 pro Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra s verzí firmwaru končící na BVJ4. Zdá se, že aktualizace byla vydána minimálně v Itálii, což je ale země, ve které nebyl program One UI 5.0 Beta vůbec spuštěn.

Vypadá to však, že i když bylo vydání One UI 5.0 a Androidu 13 v Itálii zcela neplánované, protože o širokém rozšíření aktualizace není více zpráv, takže Samsung pravděpodobně okamžitě zareagoval a možnost aktualizace zase stáhnul, je to na dobré cestě. Pokud už společnosti unikají finální sestavení, dá se předpokládat, že zanedlouho bude aktualizace skutečně dostupná. Dnes je navíc jeden z těch dní, o kterých se dříve spekulovalo, že by mohly nové One UI oficiálně přinést. Právě předzvěst v podobě situace v Itálii by tomu mohla i napovídat. 

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.