Zavřít reklamu

Google včera začal prodávat své první chytré hodinky Pixel Watch, které oficiálně představil minulý týden. Těsně před jejich uvedením do prodeje se v éteru objevily jejich oficiální ciferníky. Tyto ciferníky podle všeho fungují s ostatními hodinkami s operačním systémem Wear OS 3, což samozřejmě zahrnuje řady Galaxy Watch4 a Watch5.

Pokud jste vlastníky hodinek Galaxy Watch4, Watch4 Classic, Watch5 nebo Watch5 Pro, můžete si ciferníky Pixel Watch stáhnout z této stránky. Na jejich náhledy se můžete podívat do galerie.

Pixel Watch zřejmě moc velkou konkurencí pro Galaxy Watch4 či Watch5 nebudou, protože používají několik let starý čip (poháněl první generaci Galaxy Watch z roku 2018) a mají horší výdrž baterie. Kromě toho jsou také dražší. Na druhou stranu se mohou chlubit zajímavými funkcemi a designem. U nás každopádně k dostání nejsou (v rámci Evropy jsou dostupné v Německu, Francii, Velké Británii a Irsku). Spolu s hodinkami vstoupily do prodeje také telefony Pixel 7 a Pixel 7 Pro, které u nás bude od konce října prodávat Alza.

Galaxy Watch koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.