Zavřít reklamu

Samsung byl prvním výrobcem smartphonů, který zaznamenal úspěch v segmentu ohebných telefonů. Byl prvním, kdo učinil ze skládaček produkt pro masy. Nyní se korejský technologický obr pochlubil, jak originálně po celém světě propagoval své nejnovější „ohýbačky“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4.

V brazilských městech Rio de Janeiro a São Paulo nainstaloval Samsung na několika místech v centru unikátní velkoplošný billboard se čtvrtým Flipem. Billboard se fyzicky skládá a rozkládá, stejně jako samotné zařízení. Když navíc na sociální média nahrajete „selfíčko“  s hashtagem #GalaxyExperienceRJ, fotka se zobrazí na velkém billboardu ve tvaru vnějšího displeje telefonu, který je umístěn ve čtvrti Copacabana v prvně zmíněném městě.

Kampan_Samsungu_na_nove_skladacky_1

V Belgii Samsung na zastávkách autobusu nainstaloval unikátní židle ve tvaru Flipu4. Telefony bylo možné použít jako skutečné židle. Tato reklamní kampaň začala 26. srpna a trvala zhruba měsíc a proběhla na pěti různých místech, včetně ulice Antverpské opery.

Kampan_Samsungu_na_nove_skladacky_2

Na Tchaj-wanu, konkrétně u Jezera Slunce a Měsíce, Samsung představil obě nové skládačky prostřednictvím dronové show. Vzhledem k tomu, že telefony jsou vertikálně i horizontálně symetrické, připomíná jejich design zrcadlo. Podobně i odraz Měsíce na povrchu jezera má zrcadlovou kvalitu.

Kampan_Samsungu_na_nove_skladacky_5

V Japonsku Samsung předvedl voděodolnost a režim FlexCam u Flipu4. Po jeho složení napůl a umístění do nádrže s vodou pořídil jeho fotoaparát pozoruhodnou fotografii ukazující zlatou rybku létající na obloze. Tato kampaň v zemi vzbudila značnou pozornost a během necelých tří týdnů si vysloužila téměř čtvrt milionu „lajků“.

Kampan_Samsungu_na_nove_skladacky_4

Možná jste to nezaznamenali, ale Samsung propagoval, resp. stále ještě propaguje, nový Flip i u nás. Od 22. srpna projíždí Prahou fialová tramvaj ukazující jednu z jeho barevných variant. FlexCam telefonu má na tramvají takový tvar, aby odpovídal jejím dveřím, takže to vypadá, jako by cestující byli Flipem natáčeni.

Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.