Zavřít reklamu

Elektronické zařízení je natolik komplexní, že se prakticky nejde vyhnout některým těm chybám. Trpí jimi nejen počítač, ale samozřejmě i mobilní telefony. Ty od společnosti Samsung však poskytují mnohé nástroje k jejich diagnostikování. Pokud ale závadu neodhalí, je zde ještě další možnost, jak na nejčastější problémy Samsungu vyzrát. 

O aplikaci Samsung Members jsme již psali s ohledem na diagnostiku samotného zařízení, kterou zde můžete sani provést a zjistit tak možnou závadu dané funkce. Aplikace ale poskytuje i jiné způsoby, jak vám pomoci. Jedinou podmínkou je, že musíte mít založen Samsung account, tedy účet. Jak na to najdete zde.

Silná komunita 

Pokud jste si tedy prošli diagnostikou (návod zde), ale pořád vás sužují různé problémy, je samozřejmě vhodné využít sílu aplikace a nabídky Komunita, která zařízení Samsungu používá. Třeba se totiž někdo z přítomných také setkal s podobnými peripetiemi a zná jednoduché řešení. Předně je samozřejmě vhodné projít přítomné chaty, až poté se tázat. Vlevo nahoře najdete patřičné kategorie, skrze které můžete obsah filtrovat.

Případně můžete přejít na kartu Podpora a vybírat z nabídky sekce Časté dotazy. Zde najdete oficiální články Samsung, které poskytují pokyny pro odstraňování problémů nebo obecné informace o zařízeních Galaxy. Klepnutím na ikonu Hledat vyhledáte i konkrétní článek související s vaším problémem. Nakonec existuje několik způsobů, jak kontaktovat podporu společnosti Samsung. Můžete napsat skrze textový chat nebo využít vzdálené podpory.

Všechny jednotlivé kroky je vhodné provést ještě před tím, než navštívíte Samsung servis. Je to samozřejmě z toho důvodu, že tím ušetříte nejen čas, ale především také peníze za odbornou diagnostiku. Tu uživatelskou provedete snadno sami, a pokud si zařízení říká o fyzický servis, odnesete jej do toho patřičného až poté, když to budete mít sami zařízením potvrzené.

Samsung Members v Google Play

Dnes nejčtenější

.