Zavřít reklamu

Samsung Account je vstupní branou k celému ekosystému aplikací a služeb společnosti Samsung. Je to účet, který nejen že propojuje veškeré používané aplikace ve vašem zařízení, ale zároveň přináší i mnoho dalších výhod jako rychlé zálohování dat, zákaznickou podporu či snadné přihlašování do Samsung e-shopu. 

Prostřednictvím svého účtu tak můžete využívat různé druhy služeb, aniž byste se museli registrovat ke každé zvlášť, což vám ušetří drahocenný čas.

Jak vytvořit Samsung účet 

  • Otevřete Nastavení. 
  • Úplně nahoře klepněte na Samsung account. 
  • Nyní máte možnost zadat e-mail nebo tel. číslo, stejně jako použít účet Googlu. 
  • Po dané volbě se vám zobrazí odsouhlasení různých podmínek, přijímat je ale nemusíte. Po vybrání všech, několika nebo žádných klepněte na Souhlasím. 
  • Nyní vidíte své ID, jméno a příjmení. Musíte ještě výběrem zadat Datum narození a poté klepnout na Hotovo. 
  • Dále následuje nastavení dvoufaktorového ověření. Po zadání tel. čísla vám na něho přijde kód, který poté zadáte. Nemusí se ale jednat o číslo, které v zařízení používáte – např. pokud se přihlašujete na tabletu. 

A to je v podstatě všechno. Nyní máte účet založený a můžete využívat všech jeho výhod, které vám přináší. Jedná se například o možnost využívat Samsung Cloud k záloze a synchronizaci zařízení, Samsung Pass, funkci Najít moje mobilní zařízení, stejně jako využívání aplikací a služeb Samsungu, mezi které patří třeba titul Samsung Members a Samsung Health.  

Související články

Dnes nejčtenější

.