Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, společnost Nothing před několika týdny vypustila upoutávku na svou příští novinku. Ta však vůbec nic neprozrazovala. Nyní zveřejnila novou upoutávku, která odkryla, že půjde o sluchátka.

Sluchátka ponesou název Ear (stick) a nová upoutávka ukazuje jejich pouzdro. To má válcovitý tvar a Nothing tvrdí, že je navrženo tak, aby mohlo snadno zapadnout do vaší kapsy.

O samotných sluchátkách Nothing neprozradil nic konkrétního, tedy až na to, kdy je představí. Stane se tak 26. října. Jinak jen naznačil, že budou velmi lehká (proto motýl v minulé upoutávce) a že přinesou „náš dosud nejpokročilejší zvukový zážitek“. Jestli tím je myšlena kvalita zvuku jako taková nebo třeba podpora nového kodeku, o tom můžeme v tuto chvíli jen spekulovat.

Připomeňme, že společnost již dříve na trh uvedla sluchátka Ear (1), která zaujala originálním průhledným designem. Lze očekávat, že nová sluchátka se tohoto unikátního designu budou držet. Je nanejvýš pravděpodobné, že Nothing bude v příštích dnech či týdnech zveřejňovat nové upoutávky, které nám je nakonec odhalí v celé kráse.

Dnes nejčtenější

.