Zavřít reklamu

Samsung vydal novou aktualizaci pro profesionální fotoaplikaci Expert RAW, která konečně přidává podporu pro Galaxy Note20 Ultra a další dva smartphony. Těmi jsou Galaxy S20 Ultra a Z Fold2.

Nový update je nyní dostupný ke stažení v obchodě Galaxy Store a přichází s verzí 1.0.05.4. Samsung při oznámení aktualizace poznamenal, že aplikace na těchto starších telefonech nemusí být tak rychlá jako na novějších zařízeních.

Aplikaci Expert RAW vytvořil korejský obr speciálně pro ty, kteří chtějí pořizovat snímky v 16bitovém formátu DNG RAW a poté je upravovat v aplikacích jako Adobe Lightroom (pro tu je zde i přímá zkratka). Samsung pořizuje fotografie s vícesnímkovou redukcí šumu a širším dynamickým rozsahem.

Aplikace umožňuje manuálně ovládat citlivost, rychlost závěrky, vyvážení bílé, expozici a automatické ostření a zobrazuje také histogram. Funguje s širokoúhlými, ultraširokoúhlými fotoaparáty a teleobjektivy. Kromě Galaxy Note20 Ultra, S20 Ultra a Z Foldu2 je kompatibilní s telefonem Galaxy S21 Ultra (na něm loni debutovala), řadou Galaxy S22 a skládačkami Galaxy Z Fold3 a Fold4.

Dnes nejčtenější

.