Zavřít reklamu

Už je tomu rok, co Samsung představil svůj první 200MPx fotosenzor pro mobilní zařízení. Dosud jej použil jen jeden telefon, a to Moto X30 Pro. Nyní si našel cestu do dalšího a opět to není model Galaxy.

U nás málo známý hongkongský výrobce smartphonů Infinix Mobile zveřejnil upoutávku na svou příští vlajkovou loď Zero Ultra, která se bude pyšnit 200MPx fotosenzorem. V tuto chvíli každopádně není jasné, jestli půjde o ISOCELL HP1, nebo novější ISOCELL HP3. Přední kamerka bude mít rozlišení 32 MPx.

Telefon bude kromě toho disponovat 6,8palcovým zakřiveným OLED displejem se 120Hz obnovovací frekvencí a 2,5D zakřivenými hranami. Zvláštní je, že jej bude pohánět nevlajkový čipset MediaTeku Dimensity 920, který nativně podporuje maximálně 108MPx fotoaparáty. K zpřístupnění 200MPx senzoru tak Infinix podle všeho použije specializovaný obrazový procesor.

Smartphonu bude dodávat „šťávu“ 4500mAh baterie, která bude podporovat superrychlé nabíjení s výkonem 180 W. Z nuly doplna by se tak měla nabít zhruba za 15 minut. Telefon bude představen 5. října a měl by být dostupný v Indii a na mezinárodních trzích.

Související články

Dnes nejčtenější

.