Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Vivo se chystá již brzy představit nový skládací smartphone s názvem Vivo X Fold+, který se bude podle všeho chlubit mimořádně vysokým výkonem. Nyní společnost zveřejnila jeho oficiální obrázky, z nichž vyplývá, že bude dostupný ve třech barevných variantách. Potvrzují, že jedna z nich bude červená, která vypadá vskutku úchvatně.

Kromě červené (oficiálně Huaxia Red) se Vivo X Fold+ bude nabízet v tradičnější modré a černé barvě. Všechny tři varianty mají potah z umělé kůže. Z obrázků také plyne, že telefon se od svého předchůdce Vivo X Fold nebude lišit. Mělo by tak jít o mezigenerační upgrade, kde vylepšení najdeme uvnitř, i když podle neoficiálních zpráv jich nebude moc.

Jisté je, že telefon dostane do vínku aktuální vlajkový čip Qualcommu Snapdragon 8+ Gen 1 (předchůdce používá Snapdragon 8 Gen 1), 12 GB operační a 512 GB interní paměti a že softwarově poběží na Androidu 12. Neoficiální informace pak hovoří o 120Hz ohebném AMOLED displeji s úhlopříčkou okolo 8 palců (u předchůdce je to přesně 8,03 palců), čtverném fotoaparátu s rozlišením 50, 12, 8 a 48 MPx a baterii s kapacitou 4730 mAh (u předchůdce je to 4600 mAh) a podporou 80W rychlého drátového (vs. 66 W) a 50W bezdrátového nabíjení. Vivo již potvrdilo, že představen bude 26. září. Stále však nevíme, jestli bude dostupný mimo Čínu.

Skládací smartphony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.