Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek možná víte, Vivo se chystá Samsungu pořádně zatopit na poli skládacích smartphonů – podle neoficiálních zpráv pracuje rovnou na třech nových „ohýbačkách“. Nyní se jedna z nich – Vivo X Fold+ (dříve označovaná jako Vivo X Fold S) – objevila v populárním benchmarku AnTuTu a dosáhla v něm vskutku úctyhodného skóre.

Vivo X Fold+ v AnTuTu konkrétně získalo 1 100 438 bodů, což není úplně nejvyšší skóre, jaké v něm kdy bylo zaznamenáno, pokud však jde o ohebné telefony, nejvyšším podle všeho je. Pro srovnání: nejnovější skládačka Xiaomi Mix Fold2 získala zhruba o 50 000 bodů méně a nejnovější vlajková „ohýbačka“ Samsungu Galaxy Z Fold4 přibližně o 120 tisíc bodů méně.

Benchmark potvrdil, že telefon bude disponovat čipsetem Snapdragon 8+ Gen 1, 12 GB operační a 512 GB vnitřní paměti. Kromě toho by měl mít 120Hz ohebný AMOLED displej s úhlopříčkou okolo 8 palců, čtverný fotoaparát s rozlišením 50, 12, 8 a 48 MPx (druhý bude podle všeho standardní teleobjektiv s dvojnásobným optickým zoomem, třetí periskopový teleobjektiv s pětinásobným optickým zoomem a čtvrtý ultraširokoúhlý objektiv) a baterii s kapacitou 4730 mAh a podporou 80W rychlého drátového a 50W bezdrátového nabíjení. Spekuluje se také o tom, že jednou z barevných variant bude červená. Uveden na (čínskou) scénu bude údajně ještě tento měsíc.

Galaxy Z Fold4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.